Baranki czy barany- cykl zodiakalny

Baranki czy barany - całe stado. Jest ich oczywiście więcej. Mam na myśli projekty z tym wdzięcznym zwierzątkiem. Cykl zodiakalny, to bardzo oryginalny pomysł. Spodoba się, będą chętni, będą kolejne prace! Taki tematyczny witraż, to fajny prezent urodzinowy, przynoszący szczęście osobie obdarowanej.  
Moje stadko, to osiem sztuk.

Znak zodiaku Baran 21.03-20.04 - bezpośrednie, szczere, nie bawią się w niuanse, nie skomplikowane, kierują się pierwszym impulsem. Lubią zaczynać nowe rzeczy i cały czas działać, nie potrafią dłużej siedzieć spokojnie na jednym miejscu. Mają siłę przebicia, są spontaniczne, bezpośrednie, pełne polotu, dynamiczne. Barany działają bez wahania i nie boją się kompromitacji. Otwarte na nowości. Nie przeżywają długo niepowodzeń i nie zniechęcają się nimi, szybko dochodzą do siebie i dalej idą naprzód.
Wady: barany bywają agresywne, niecierpliwe i nieostrożne. Pozbawione taktu i delikatności w wypowiadaniu swoich opinii. Ich bezpośredniość może ranić co wrażliwsze osoby.

Nic dodać nic ująć to wszystko zgodne z moimi cechami, tylko, że ja jestem spod znaku Byka :D

 1." Baranek ażur "- już niedługo zamieni się w witraż.Więcej  projektów i opis,  Zapraszam :)                                           ZOBACZ WIĘCEJ >>>